Wynajem kontenerów

TADEX Dębek Tadeusz

Oferujemy najem kontenerów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

KLIENCI INDYWIDUALNI

Jesteś w trakcie remontu lub budowy? Chcesz szybko i sprawnie pozbyć się niechcianych odpadów? Duże porządki wymagają solidnych rozwiązań, u nas odnajdziesz dokładnie to, czego w tej chwili potrzebujesz. Odbierzemy odpady różnego rodzaju i właściwie je zagospodarujemy.

 

KLIENCI BIZNESOWI

Płynna współpraca to gwarancja braku niepożądanych przestojów w firmie, co dla każdego przedsiębiorcy jest niezmiernie ważne. Dlatego sprawnie odbierzemy zapełniony kontener, a jego miejsce od razu zajmie pusty i gotowy do ponownego załadunku.

Oferujemy szeroki zakres wynajmu kontenerów dla firm wraz z zagospodarowaniem odpadów i na preferencyjnych warunkach.

  • Współpracujemy z deweloperami, firmami budowlanymi, remontowymi, zakładami produkcyjnymi, przemysłowymi, magazynami i hurtowniami.
  • Podejmujemy współpracę z każdą inną działalnością, która potrzebuje sprawdzonego odbiorcy odpadów budowlanych, remontowych, wielkogabarytowych i opakowaniowych.
  • Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych wymogów klienta, aby w stu procentach spełnić wszystkie oczekiwania.
  • Duża dostępność kontenerów i sprawna oraz kompleksowa obsługa to nasze największe atuty

Wynajem kontenerów

Najczęściej zadawane pytania:

Wszystkie związane z remontem i nie tylko – od drobnych, aż po wielkogabarytowe. Odbieramy odpady takie, jak: odpady budowlane, odpady remontowe, gruz, odpady betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, ziemię, odpady zielone, liście, gałęzie, trawy, materiały izolacyjne, folię, styropian, płyty kartonowo-gipsowe, odpady wielkogabarytowe, drewno, papę, azbest.

Dysponujemy kontenerami o różnej wielkości, od 3m3 do aż 36m3. Pojemności:

  • 1m3 (worek big bag),
  • 3m3,
  • 7m3,
  • 7m3 (z klapami zamykany),
  • 18m3,
  • 36m3.

Stawiamy na maksymalną dostępność oraz sprawną obsługę, dlatego swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo mazowieckie. Naszymi głównymi obszarami działania są: cała Warszawa i okolice, lecz realizujemy również szereg usług na terenie całej Polski.

Kontenery podstawiamy na 7dni w cenie wynajmu. Klient zobowiązany jest do zgłoszenia odbioru kontenera dzień wcześniej.

Jeśli potrzebujesz, żeby kontener stał dłużej, zadzwoń do nas a my poinformujemy Cię ile wyniesie opłata za jego postój.

Najważniejsze jest wyznaczenie miejsca, w którym ma stanąć kontener. Nie tylko ze względu na jego wielkość, ale także stabilność podłoża. Pamiętaj, że kontener po pełnym załadunku może ważyć nawet kilka ton.

Wymiary każdego kontenera są różne, nie tylko ze względu na pojemność, ale także rodzaj konstrukcji. Jeśli wiesz już, jaki kontener potrzebujesz, zapytaj naszego konsultanta ile zostawić wolnego miejsca na posesji, aby kierowca mógł swobodnie manewrować. Masz ograniczoną przestrzeń do dyspozycji? Chętnie pomożemy ci wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie.

Kontenery TADEX

Nie wiesz jaki kontener będzie dla Ciebie odpowiedni?

Nasi konsultanci rozwieją wszystkie wątpliwości i doradzą najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nami.

Który rozmiar kontenera Cię interesuje?

Wybierz odpowiedni kontener i zamów go wygodnie i bezpiecznie online.